- Comuna Ciurea

Pune o intrebare reprezentantilor Primariei comunei Ciurea

În legatura cu ”cocoasele” montate pe DJ248 in dreptul statiei de autobuz de la sere. Sunt de acord ca trebuia facut ceva pentru a mai taia din elanul vitezomanilor, dar inaltimea acestor cocoase este exagerata si ingreuneaza mult t
10-06-2016 20:22:19
Stefan Apostoaie
Buna ziua! In legatura cu sesizarea dumneavoastra, va comunicam faptul ca am făcut comanda de altele mai joase, de 3 cm înălțime-cele de acum având 5 cm si le vom înlocui intr-un timp scurt, in funcție de cum sosesesc cele noi contractate.
13-06-2016 15:33:08
Primaria Ciurea

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo