Servicii publice --> Centrul de Zi „SF. STELIAN" Ciurea / After School

ORNAMENTE DE CRĂCIUN 2019

Copiii de la Centrul de zi „Sf.Stelian" din Ciurea se pregatesc de sarbatorile de iarna.
Impreuna cu partenerii Asociatiei Brooks, miercuri, 13 noiembrie 2019, micutii nostri au confectionat decoratiuni pentru bradul de Craciun si felicitari pentru a le oferi persoanelor dragi.
Globuletele cu ilustratii de iarna, ori micute pachetele stralucitoare au fost la mare trecere printre copiii centrului, intrecandu-se in a-si etala talentul.
Maria Stanescu, presedinta Asociatiei Brooks, a recompensat maiestria copiilor prin diplome si „cadouri dulci". Fiecare copil a primit cate o gogoasa si un suc de la partenerul nostru, pentru efortul depus. De asemenea,  pasta de dinti pentru a pastra dintisorii curati.
Multumim prietenilor nostri: Maria Stanescu, Chris Mutch si voluntarelor de la asociatie: Dragan Malina, Ana Simona si Ana Stefana pentru  surprizele facute copiilor de la Centrul de zi „Sf.Stelian".

Ornamente și felicitări

Data creare: 15-11-2019 12:10:32