Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

A VENIT MOȘ CRĂCIUN!

În data de 13 decembrie 2019, copiii de la Centrul de zi "Scufița Roșie" l-au primit cu colinde, poezii, și cântece de iarnă pe Moș Crăciun.
Am avut prilejul de a ne bucura de cadouri constand în dulciuri și fructe datorită generozității sponsorilor și prietenilor noștri, Asociația Brooks.
Mulțumim pentru frumoasa colaborare cu Asociația Brooks și le transmitem urări de bine și sărbători fericite!

Bradutul de la Centrul ,, Scufita Rosie"

Data creare: 16-12-2019 13:29:46