Servicii publice --> Centrul de Zi „SF. STELIAN" Ciurea / After School

SPECTACOL LA CENTRUL CULTURAL „CELA NEAMȚU"

Copiii de la Centrul de zi „Sf. Stelian" din Ciurea au susținut marti, 17 decembrie 2019, pe scena Centrului Cultural „Cela Neamțu" sceneta de Crăciun, „Nașterea lui Iisus".

Copiii costumați în păstori, magi, îngeri, Maria și Iosif, au incantat invitații cu un spectacol impresionant și au dat dovada ca ambiția, talentul și dăruirea lor nu are limite.

Mulțumim pentru sprijnul acordat, profesoarei noastre de teatru, Andreea Tatiana Grigore Moscalu și a solistei Simonei Dumitru, vocea angelica din spectacolul nostru.

De asemenea, mulțumim părinților și colegilor din administrația publica locala, care au acceptat invitația de a ne fi alături.

Spectacol

Data creare: 17-01-2020 10:27:38