Proiecte --> PROIECTE IN IMPLEMENTARE

PROIECTE ÎN IMPLEMENTARE FINANȚATE PRIN PROGRAMUL NAȚIONAL DE DEZVOLTARE LOCALĂ

1. REALIZARE ȘCOALĂ ÎN SAT SLOBOZIA, COMUNA CIUREA, JUDEȚUL IAȘI- în execuție an 2020.
Valoare Proiect: 1.180.535 lei.

2. REALIZARE GRĂDINIȚĂ ÎN SATUL CURĂTURI, COMUNA CIUREA, JUDEȚUL IAȘI.- în execuție an 2020.
Valoare proiect: 829.026 lei.

3. REABILITARE ȘI MODERNIZARE ȘCOALĂ ÎN SAT PICIORU LUPULUI, COMUNA CIUREA, JUDEȚUL IAȘI.- în execuție an 2020.
Valoare proiect: 845.705 lei.

4. REALIZARE ȘCOALĂ ÎN SATUL HLINCEA, COMUNA CIUREA, JUDEȚUL IAȘI- în execuție an 2020.
Valoare proiect: 2.805.423,39 lei.

5. REALIZARE SISTEM DE ALIMENTARE ȘI DISTRIBUȚIE APĂ POTABILĂ ÎN COMUNA CIUREA, JUDEȚUL IAȘI.- în execuție an 2020.
Valoare proiect: 18.287,702 lei.

Data creare: 22-01-2020 13:51:44