Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

DARURI „DULCI" PENTRU COPIII DE LA CENTRUL DE ZI „SCUFITA ROSIE"

În data de 20.02.2020 copiii de la Centrul de zi Scufița Roșie au avut parte de o surpriză „dulce" oferită de către Asociația Brooks, prin amabilitatea doamnei Maria Stănescu.

Copiii au primit în dar un tort și foarte multe dulciuri datorită bunei colaborări dintre Centrul de Zi Scufița Roșie și Asociația Brooks, dar și datorită contribuției noastre de a dona 2% asociației.

Copiii au fost foarte entuziasmați și au mulțumit celor care au făcut aceste gest de generozitate și apreciere.

Mulțumim Asociației Brooks pentru colaborare și implicare!

Bucurie 1

Data creare: 26-02-2020 11:37:37