Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

BINE AI VENIT, PRIMAVARA!

Copiii de la Centrul de zi "Scufița Roșie", au intâmpinat primăvara prin implicarea lor în realizarea de mărțișoare, felicitări și desene specifice acestui anotimp.
Astfel, cu talent și măiestrie, copiii au decupat, lipit, desenat și confecționat minunate lucrări care oglindesc acest anotimp mult asteptat, sub îndrumarea personalului de la centru.  Toate lucrările realizate au fost adunate într-un frumos colaj de primăvară, fiecare copil reușind să transmită emoțiile acestui început de anotimp.
Vă dorim o primavară frumoasă!
Confectionam martisoare

Data creare: 04-03-2020 15:37:55