Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

8 MARTIE - ZIUA MAMEI

Copiii de la Centrul de zi “Scufița Roșie”, au confecționat felicitări pentru ziua de 8 Martie. Fiecare copil și-a realizat în mod individual felicitarea dedicată mamei, sub îndrumarea personalului centrului de zi.
Cu îndemânare, sensibilitate și pricepere fiecare copil a oglindit această zi importantă în propria lucrare, transmițând bucurie, iubire și apreciere pentru cea mai dragă ființă-mama.
Ne bucurăm nespus pentru faptul că, copiii noștri au pus mult suflet în realizarea acestor mici simboluri ale primăverii.

8 Martie

Data creare: 11-03-2020 15:11:45