ANUNȚ PRIVIND SUSPENDARE ACTIVITATE PUNCT DE INCASARE TAXE

DIN CAUZA CREȘTERII ALARMANTE A GRADULUI DE RĂSPÂNDIRE ȘI INFECTARE CU CORONAVIRUSUL SARS COV 2, CEEA CE A DETERMINAT TRECEREA COMUNEI CIUREA ÎN SCENARIUL ROȘU, AUTORITĂȚILE LOCALE A LUAT URMĂTOAREA MĂSURĂ:

- ÎNCEPÂND CU DATA DE 11.11.2020 ȘI PÂNĂ LA DATA DE 25.11.2020 SE SUSPENDĂ ACTIVITATEA LA PUNCTUL DE ÎNCASARE A TAXELOR SI IMPOZITELOR LOCALE SITUAT ÎN SATUL LUNCA CETĂȚUII ( SPAȚIU PIAȚĂ).
PUTEȚI ACHITA TAXELE ȘI IMPOZITELE LOCALE LA SEDIUL PRIMĂRIEI CIUREA SAU PRIN VIRAMENT BANCAR .

Data creare: 11-11-2020 13:38:30