LA CENTRUL DE VACCINARE DIN CIUREA S-A ÎNCEPUT VACCINAREA CU VACCINUL MODERNA

Vă informăm că începând cu data de 20 aprilie 2021, la Centru de Vaccinare Anticovid, amenajat in incinta Centrului Cultural ,, Cela Neamtu”, sat Ciurea, a început vaccinarea cu vaccinul MODERNA.Vaccinarea celor care doresc se face numai in baza unei programari pe platforma ROVACCINARE sau prin medicul de familie.
Program de functionare : in fiecare zi de luni pana duminica in intervalul orar 08.00-20.00.
Mai multe detalii la numarul de telefon 0746 153 337.

Data creare: 21-04-2021 10:57:00