Cela Neamțu

Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

Campania „Ajutăm la pregătirea ghiozdanelor pentru școală”

Campania „Ajutăm la pregătirea ghiozdanelor pentru școală” organizată de Universitatea „Petre Andrei” din Iași, Facultatea de Psihologie, Științele Educației și Asistență Socială a ajuns și la Centru de zi pentru copii din satul Dumbrava. Darurile (ghiozdane, rechizite, ȋmbrăcăminte, jucării și dulciuri) au fost primite cu multă bucurie de către copii.

Mulțumiri aducem doamnei decan Cristina Maria Stoica, voluntarilor campaniei: Oana Păduraru, Știrbu Claudia, Daniela Merariu, Claudia Filip, Livinț Cristinel, Vlad Mihai Merariu.

Mulțumim din suflet tuturor celor care ne-au fost alături!
daruri primite

Data creare: 27-09-2021 08:09:14

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea