Cela Neamțu

ANUNT DEZBATERE PUBLICA

PROIECT REGULAMENT DE EXPLOATARE A DOMENIULUI PUBLIC DESTINAT PARCARII AUTOVEHICULELOR IN SATUL LUNCA CETATUII, COMUNA CIUREA

In sedinta ordinara a Consiliului local al comunei Ciurea din aceasta luna va fi supus spre aprobare un proiect de hotarare privind aprobarea regulamentului de atribuire a locurilor de parcare amenajate/ care se vor amenaja din satul Lunca Cetatuii, comuna Ciurea.
In cele ce urmeaza aducem la cunostinta publica acest regulament si totodata va lasam invitatia de a analiza propunerea noastra si sa formulati vis a vis de acest document, modificari sau completari - pentru a avea o forma finala.

REGULAMENT

Data creare: 13-10-2021 12:21:48

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea