Cela Neamțu

Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

A SOSIT MOS NICOLAE

La Centrul de zi pentru copii”Scufița Roșie” cu ocazia sărbătorii de Sf. Nicolae, copiii au primit din partea Asociației Brook’s, prin generoziatatea doamnei Maria Stănescu și a voluntarilor asociației, un cadou constând în dulciuri și fructe.
Copiii au primit cu bucurie și entuziasm cadoul adus de Moș Nicolae și au împărtășit impresii despre această sărbătoare. Personalul centrului de zi și copiii beneficiari mulțumesc Asociației Brook’s.

Data creare: 14-12-2021 13:08:45

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea