Cela Neamțu

Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

CADOURI DE PASTE

Cu prilejul Sărbătorilor de Paște, copiii de la Centrul de zi Scufița Roșie, au primit vizita reprezentanților Asociației Brooks, care le-a oferit daruri. Fiecare copil, a primit câte un pachet cu dulciuri și au împărtășit impresii despre această mare sărbătoare.
Mulțumim pe acestă cale, reprezentanților Asociației Brooks, pentru implicare, dăruire și generozitate!

Data creare: 14-04-2022 13:09:25

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea