Cela Neamțu

Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

DARURI DE PASTE

Cu prilejul Sărbătorilor Pascale, copiii beneficiari ai Centrului de zi Scufița Roșie, au primit vizita unor reprezentanți ai Asociației Internațional Medical Life Suport, care au distribuit cadouri, în pragul acestei mari sărbători.
Copiii au primit în dar câte un pachet constând în produse de igienă, produse alimentare și dulciuri. Menționăm că, fiecare copil a primit cu bucurie și entuziasm aceste daruri. Această acțiune este un exemplu de implicare și dăruire, pe care copiii pot să-l urmeze pe viitor.
Mulțumim pe această cale reprezentanților Asociației Internațional Medical Life Suport, pentru cadourile oferite copiilor și pentru generozitatea de care au dat dovadă.

Data creare: 14-04-2022 14:51:25

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea