Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Biroul Juridic si Achizitii Publice desfasoara:

- Activitati cu caracter juridic (de reprezentare a intereselor institutiei in instanta si in fata altor institutii/autoritati publice, consiliere, avizare, redactare acte cu caracter juridic etc);

- Activitati reglementate de O.U.G. nr. 34/2006 prinvind achizitiile publice;

- Activitati reglementate de O.G. nr. 27/2002 privind solutionarea petitiilor si Legea nr. 544 din 2001 privind liberul acces la informatiile de interes public.

Model sesizare petitie
Cerere eliberare copii dupa documentele din arhiva

Data creare: 06-01-2016 14:26:44

Autentificare