Informatii de interes public --> Concursuri

Concurs Cresa "Sf. Maria"

Primaria comunei Ciurea organizeaza concurs pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a unor functii de natura contractuala-vacante din cadrul Cresei din satul Lunca Cetatuii, comuna Ciurea, judetul Iasi.

Posturile scoase la concurs sunt in numar de 16.

Dosarele se pot depune pana la data de 13 august 2015.

Pentru mai multe detalii, vizualizati "Anunt- Cresa Lunca Cetatuii", atasat mai jos.

Anunt- Cresa Lunca Cetatuii

Data creare: 18-05-2015 13:50:13