Cela Neamțu

Informatii de interes public --> Activitati si actiuni

Fii membru al Corului Barbatesc "Ad-hoc"!

Corul barbatesc Ad-Hoc organizeaza selectie de noi membri pentru voci barbatesti. Consideri ca ai aptitudinile necesare pentru a face parte din acest cor? Atunci te asteptam sa ne demonstrezi ca poti unul din membrii acestui grup!

Date de contact:
Adresa de email: primariaciurea@yahoo.com
Nr. telefon: 0745 187 772

Corul barbatesc Ad-hoc

Linkuri externe
Reprezentatie Corul Ad-hoc
Participarea corului la Festivalul Național al Muzicii Corale ”Teodor Țurcanu”, ediþia a II-a, 2015

Data creare: 26-08-2015 14:57:29

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea