Proiecte --> PROIECTE IN IMPLEMENTARE

PROIECTE IN IMPLEMENTARE FINANTATE PRIN FONDURI GUVERNAMENTALE

1. Reabilitare si extindere scoala Lunca Cetatuii nr. 2 din catunul Zanea (prin Programul National de Dezvoltare Locala);

2.Construire scoala -constructie noua- in satul Slobozia;

3. Construire gradinita - constructie noua- in satul Curaturi;

4.Realizare locuinte sociale in satul Dumbrava, comuna Ciurea, judetul Iasi.

Program /Finantator : Ministerul Lucrarilor Publice, Dezvoltarii si Administratiei.

Valoare proiect: 12.277.958 lei.

5. Realizare locuinte sociale in satul Hlincea, comuna Ciurea, judetul Iasi.

Valoare proiect: 12.277.958 lei.

Data creare: 06-01-2016 14:54:24