Proiecte --> PROIECTE IN IMPLEMENTARE

PROIECTE IN IMPLEMENTARE FINANTATE DIN BUGETUL LOCAL

1. Extindere Centru de zi "Sf. Nicolae" din satul Lunca Cetatuii-finalizat.
2.  ÎNFIINȚARE REȚEA DE ALIMENTARE ȘI DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN SATELE CIUREA ȘI DUMBRAVA.

Program/finantator
:  BUGET LOCAL  ȘI CONTRIBUȚIE DELGAZ GRID.

VALOARE PROIECT:  1.998.000 lei fără TVA .

3. EXTINDERE REȚEA DE GAZE NATURALE ÎN CARTIER CHIHAN, SAT LUNCA CETĂȚUII, COMUNA CIUREA.

Program/finantator
:  BUGET LOCAL ȘI CONTRIBUȚIE DELGAZ GRID

VALOARE PROIECT:  540.000 lei fără TVA, contribuție Delgaz Grid 78.000 lei.

Data creare: 11-01-2016 10:26:51