- Repartizare politisti pe domenii si rapoarte de activitate

Serviciul de Politie Locala --> Repartizare politisti pe domenii si rapoarte de activitate

REPARTIZARE POLITISTI LOCALI PE DOMENII DE ACTIVITATE

1. Ordinea si linistea publicã, precum si paza bunurilor: Lupes Cezar, Anusca Adrian, Petrescu Bogdan

2.Circulatia pe drumurile publice: Loghin Ovidiu, Creanga Ionel Bogdan

3.Disciplina în constructii si afisajul stradal: Mertic Nicusor, Strejac Tony

4.Protectia mediului: Negru Liviu, Bulau Danut, Cojocaru Ion

5.Activitatea comerciala: Ilie Vasile, Matasaru Ticu

6.Evidenta persoanelor: Butnaru Carmenica

Data creare: 19-01-2016 15:24:00

REPARTIZARE POLITISTI LOCALI PE SECTOARE DE ACTIVITATE

1. CIUREA: Strejac Tony, Ilie Vasile

2. CURATURI: Lupes Cezar

3.DUMBRAVA: Matasaru Ticu

4.HLINCEA: Petrescu Bogdan

5. LUNCA CETATUII

a) zona de case: Butnaru Carmenica, Creanga Ionel Bogdan, Cojocaru Ion

b)zona de blocuri: Negru Liviu, Mertic Nicusor

c) Zanea: Anusca Adrian

6. PICIORU LUPULUI:Bulau Danut

7. SLOBOZIA: Loghin Ovidiu

Data creare: 19-01-2016 15:29:19

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo