Proiecte --> PROIECTE FINALIZATE IN ULTIMII ANI

Beneficiari ai Programului Național de Dezvoltare Rurală (PNDR)

Locuitori ai comunei Ciurea au aplicat pentru proiecte in cadrul Programului Național de Dezvoltare Rurală 2007-2013.
Mai jos am adaugat o lista cu beneficiarii (din comuna Ciurea) acestui program.
Această listă conține informații privind denumirea beneficiarului și a proiectului, măsura, regiunea și județul în care a fost implementat proiectul cât și valoarea nerambursabilă a acestuia.

Lista Beneficiari PNDR

Data creare: 25-02-2016 10:15:51