Informatii de interes public --> Activitati si actiuni

Festivalul -Concurs de Muzica Religioasa Ortodoxa " Buna-Vestire"

Felicitari pentru Corul Barbatesc Ad-Hoc, al Caminului Cultural Ciurea, care a obtinut locul 3 la Editia a XXVI-a a Festivalului-Concurs de Muzica Religioasa Ortodoxa Buna-Vestire, de la Fundu-Moldovei, din 27 martie 2016. Felicitari, de asemenea, Coralei Preotesti Apostolii Iasi, dirijata de preot Nichifor Constantin Hrestic, de la parohia Curaturi-Ciurea, care a Obtinut locul 2 la sectiunea coruri parohiale si, felicitari tuturor participantilor care au oferit auditoriului un spectacol divin.

Corul Ad-Hoc

Data creare: 30-03-2016 08:38:11