Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Anunt selectie partener privat pentru implementare proiect POCU

Anunt de selectie partener privat pentru implementare proiect POCU:

Unitatea Administrativ Teritoriala Comuna Ciurea face publica procedura de selectie a unui partener de drept privat, in vederea implementarii activitatilor proiectului in conformitate cu prevederile OUG 40/2015 privind gestionarea financiara a fondurilor europene pentru perioada de programare 2014-2020.

Pentru mai multe detalii, accesati documentul de mai jos:

Anunt selectie
ERATA

Data creare: 19-05-2016 10:50:31

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo
Starea vremii
Localitatea: Ciurea