Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Rezultatul procedurii de selectare partener privat- Implementare Proiect POCU

UAT Ciurea anunta rezultatele procedurii de selectare a partenerului privat pentru implementarea proiectului cu finantare din POCU 2014-2020.

Pentru informatii privind candidatii care au depus oferte si rezultatele individuale, accesati documentul de mai jos.

Rezultat selectare partener privat

Data creare: 08-06-2016 15:53:32

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria