Cela Neamțu

Servicii publice --> Biblioteca si Caminul Cultural

Deschide ușa creștine!

Ușa filialei de la Lunca Cetățuii a fost deschisă pentru Florin Stănescu, prietenul bibliotecii, care si anul acesta a venit să ne colinde. Chiar dacă vocea lui nu e perfectă, importantă este emoția pe care o transmite acum, in ajunul Crăciunului, un tânăr de etnie rromă din cartierul Zanea, pe care noi il consideram un exemplu demn de urmat de către semenii săi!
Florin Stanescu

Linkuri externe
Florin Stanescu

Data creare: 22-12-2016 12:43:54