- Construire Gradinita cu Program Prelungit

Construire Gradinita cu Program Prelungit

Primaria Ciurea a obtinut o finantare nerambursabila in valoare de 500 000 de euro si va construi o gradinita cu program prelungit in satul Lunca Cetatuii, accesand fonduri prin Submasura 7.2- Investitii in crearea si modernizarea infrastructurii de baza la scara mica, din cadrul Programului National de Dezvoltare Rurala 2014-2020, program finantat de Uniunea Europeana si Guvernul Romaniei. Numarul locurilor va fi de 150 de copii. Pentru informatii suplimentare va puteti adresa la secretariatul institutiei.

Data creare: 18-01-2017 15:56:54

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo