Servicii publice --> Centrul de Zi „SF. STELIAN" Ciurea / After School

Mos Craciun a ajuns si la Centrul After School

Incarcat cu daruri si insotit de Craciunitele de la Sectia de Chirurgie Vasculara din cadrul Spitalului "Sf.Spiridon" Iasi, Mos Craciun a adus un zambet pe chipul copiilor de la centru.
Adunati in jurul bradului, copiii i-au recitat si cantat lui Mos Craciun.
La plecare, copiii i-au promis Mosului ca il vor ajuta la impartit cadourile in noaptea de Craciun.
Multumim intregului colectiv al Sectiei Chirurgie Vasculara a Spitalului" SF.Spiridon" din Iasi, pentru minunatele cadouri oferite copiilor proveniti din familii defavorizate, precum si doamnei Ana-Maria Timpau, initiatoarea acestei actiuni.
Multumim mult, domnului Mircea Timpau pentru ca a readus copiilor de la Centrul After School speranta, ca Mos Craciun exista.
Bradul de Craciun

Data creare: 25-01-2017 08:21:31