Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Centrul After School si-a sarbatorit aniversatii lunii

Marti, 17 ianuarie 2017, copiii de la Centrul Social de tip After School din Ciurea au sarbatorit aniversatii lunii ianuarie.
Micutii au dansat, s-au jucat si au savurat un delicios tort cu frisca, ciocolata si fructe de padure, iar aniversatiii s-au bucurat de cadourile primite.
Multumim copiilor din clasa a VII-a A de la Scoala „ Ion Simionescu” Iasi, Alex Ivanusca, Bianca Vulpescu si Andrada Dorohoi, parteneri de nadejde ai Centrului Social de tip After School Ciurea, pentru obiectele de imbracaminte si jucariile oferite pentru cadourile celor mici.
Desi sunt de varsta copiilor din centru, de mai bine de 2 ani se implica in activitati de voluntariat, aducand un zambet pe chipul micutilor nostri.
La multi ani!

Data creare: 26-01-2017 10:03:20

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria