Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Premianții concursului de lectură „Carte frumoasă, cinste cui te-a scris"

Concursul de lectură „Carte frumoasă, cinste cui te-a scris" ediția I-2017, adresat elevilor din clasele II-IV, s-a desfășurat în perioada octombrie-decembrie, la Biblioteca Publică Ciurea.

Mulțumim celor 28 de elevi participanți și felicitări premianților : Acostăchioaie Cristina, Vuza Miruna, Balan Beatrice, Buga Anemona, Duca Andrei, Duca Florentina,Ionescu Lorena, Moldovanu Cătălina, Gheorghiu Marta, Lăcătușu Florin și Stănescu Ionel, care, cu dedicație și seriozitate au frecventat biblioteca, citind un număr impresionant de cărți!
Premianții concursului de lectură

Data creare: 20-12-2017 16:04:14

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria