Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

Serbare de iarna

Moș Crăciun a venit și la Centrul de zi pentru copii „Dumbrava minunată" din satul Dumbrava, comuna Ciurea.

Copii l-au așteptat cu emoţie și bucurie, au învăţat poezii, colinde și cântecele pe care le-au prezentat în faţa moșului într-o serbarea de final de an.
Moș Crăciun a venit cu sacul plin de cadouri pentru copii, fiind sprijinit de către un sponsor și Primăria Ciurea.

Le mulțumim din suflet tuturor celor care au participat și contribuit la acest eveniment important pentru copii.
Serbare de iarna

Data creare: 31-01-2018 08:50:06