Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

Serbare de 8 martie "Mama, ființa cea mai dragă"

Copiii de la Centrul de Zi "Scufița Roșie", au susținut cu sprijinul personalului o serbare dedicată zilei de 8 Martie. Copiii au recitat cu emoție poezii și au cantat cântece dedicate mamei.
La acest eveniment au fost invitate mamele copiilor și ne-am bucurat de participarea din partea Primăriei Ciurea, a domnului primar. La finalul serbării, copiii au oferit mamelor, o felicitare confecționată de ei.

Serbare de 8 Martie

Data creare: 20-03-2018 09:39:57