Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

"Pentru tine, dragă mamă!".

Copiii din cadrul Centrului de Zi „Dumbrava minunată" au organizat joi, 8 martie, o serbare dedicată zilei de 8 Martie, intitulată "Pentru tine, dragă mamă!". Cu acest prilej, copiii au prezentat un moment artistic constând în cântece și poezii specifice acestui eveniment. La final, copiii au oferit mamelor prezente la eveniment felicitări și flori, confecționate în cadrul atelierelor de creație. La eveniment au participat primarul Cătălin Lupu, doamna Angela Juncu președintele Asociația "Sfânta Iuliana" și doamna Luminiţa Lupu din partea Grădiniţei Cu Program Normal Nr. 1 Lunca Cetăţuii.

Mulțumim din suflet tuturor participanţilor.

Serbare 8 Martie

Data creare: 20-03-2018 15:28:11

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria