- BUCURIA IN OCHI DE COPIL

Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

BUCURIA IN OCHI DE COPIL

În ajunul marii Sarbatori Pascale copiii de la Centrul de Zi "Scufița Roșie", au primit cu bucurie câte un pachet de la o persoană inimoasă, care a preferat sa fie anonimă, ce le-a oferit copiilor dulciuri.
A fost un moment plăcut și emoționant, copiii fiind nerabdători să desfacă cadourile, și împartă această bucurie chiar și cu frații în familie.
Mulțumim pe această cale persoanei care a dăruit din inimă aceste daruri pentru copii și o așteptăm cu drag și la alte evenimente pe care le vom organiza la centru.
Bucuria in ochi de copil

Data creare: 12-04-2018 11:19:01