- ANUNȚ PRIVIND OBLIGAȚIA DEPUNERII FORMULARULUI 212

ANUNȚ PRIVIND OBLIGAȚIA DEPUNERII FORMULARULUI 212

Anunț referitor la obligația persoanelor de a depune ,, Declarația privind impozitul pe venit și contribuțiile sociale datorate de persoanele fizice".

Anunț

Data creare: 30-05-2018 12:05:30

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo