Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

RECITAL IN CADRUL SPECTACOLULUI ,, ZAMBESTE COPILE!"

Sȃmbătă, 2 iunie 2018, copiii de la Centrul de Zi „Dumbrava minunată", au susținut ȋn aula Bibliotecii Centrale Universitare, ȋn cadrul spectacolului "Zȃmbește, copile!" organizat de Fundația Solidaritate și Speranță a Arhiepiscopiei Iașilor, un mic colaj de cȃntece dedicate copilăriei. După spectacol copiii au fost răsplătiți cu cadouri.
Recital

Data creare: 06-06-2018 09:54:14