Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

PARTICIPAREA COPIILOR DE LA CENTRUL DE ZI ,, DUMBRAVA MINUNATĂ" LA SERBĂRILE COMUNEI

Sȃmbătă, 9 iunie 2018, copiii de la Centrul de zi "Dumbrava minunată" au susținut un program artistic ȋn cadrul spectacolului Serbările comunei Ciurea. Spectacolul copiilor de la centru a atras aplauzele și admirația celor prezenți la program. Micuților noștri le-au fost oferite pachete cu dulciuri din partea Primăriei Ciurea.
Mulțumim tuturor celor care ne-au fost alături la spectacol și care au apreciat talentul copiiilor.
program

Data creare: 13-06-2018 14:26:42