- FINAL DE AN ȘCOLAR...ÎNCEPUT DE VACANȚĂ

Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

FINAL DE AN ȘCOLAR...ÎNCEPUT DE VACANȚĂ

Încheierea anului școlar a fost marcată împreună cu copiii de la Centru de Zi "Scufița Roșie" într-o atmosferă de sărbătoare și recunoaștere a meritelor școlare.
Aceste rezultate școlare au fost obținute de copii ca urmare a performanțelor școlare, dar și a implicării active la activitățile Centrului de zi desfășurate în decursul anului școlar.
În semn de apreciere, am oferit copiilor diplome în funcție de aceste performanțe pentru a-i susține, a-i motiva și stimula pentru a obține rezultate mai bune pe viitor.
Copiii au primit cu bucurie și emoție aceste diplome, s-au felicitat între ei și a fost un prilej de recunoaștere comună a meritelor. De asemenea la acest eveniment am împărtășit cu copiii impresiile și experiențele trăite în decursul anului școlar și am făcut planuri pentru petrecerea vacanței.
Copiii de la Centrul de Zi

Data creare: 18-06-2018 11:58:06