Cela Neamțu

Informatii de interes public --> Reportaje TV

TABARA DE CREATIE ARTISTICA ,, CELESTA CURATURA,, 2018

în perioada 18-24 iunie 2018, în satul Curături a fost organizată cea de-a V-a ediţie a Taberei de Creaţie Artistică,, Celesta Curătură,,. 30 decopii din comuna Ciurea au participat la diferitele activităţi de creaţie artistică organizate în cadrul taberei.

Linkuri externe
atasam linkul cu reportajul realizat

Data creare: 24-06-2018 22:50:04

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea