Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

ANUNȚ ANGAJARE ȘOFER MICROBUZ ȘCOLAR

Comuna Ciurea angajează șofer pentru microbuz școlar. Dintre condițiile pe care acesta trebuie să le îndeplinească sunt acelea de a deține permis de conducere categoria D și atestat profesional transport persoane.
Pentru relații suplimentare puteți suna la numărul de telefon 0232/296260.

Data creare: 01-08-2018 07:59:18

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo