Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Scoala gimnaziala Lunca Cetatuii este este in reparatii capitale

Lucrari in forta la Scoala gimnaziala Lunca Cetatuii.Datorita unui proiect finantat prin Programul National de Dezvoltare locala, autoritatile din comuna Ciurea au reusit sa demareze lucrarile de reparatii la unitatea de invatamant din cartierul de blocuri.

Linkuri externe
reportajul stirii

Data creare: 23-08-2018 20:34:01

Autentificare