- COPIII DE LA AFTHER SCHOOL, ÎN VACANȚĂ LA MARE

Servicii publice --> After School

COPIII DE LA AFTHER SCHOOL, ÎN VACANȚĂ LA MARE

In perioada 5 - 11 august 2018, 30 de copii de la Centrul Social de tip After School Ciurea si Centrul de Zi „Sf.Nicolae" Lunca Cetatuii au petrecut zile de neuitat in tabara de la 2 Mai, judetul Constanta.
Dupa sase zile de voie buna, mare, soare si distractie, micutii s-au intors acasa cu multe amintiri frumoase. Copiii au cunoscut oameni minunati si-au facut noi prieteni si au petrecut clipe de neuitat.
Multumim doamnei Gela Ivascu, directoarea Scolii 2 Mai, comuna Limanu, judetul Constanta si "complicilor" sai pentru momentele frumoase petrecute in Parcul de distractie din Venus, dar si pentru ca ne-a oferit sansa unica de a vedea reprezentatia de exceptie a artistilor Circului Italian Bonaccini. De asemenea, pentru jucariile daruite, cu multa dragoste.
Multumim domnului Liviu Ioana, director al Centrului de Agrement 2 Mai, care ne-a rasfatat cu bucate gustoase si conditii foarte bune de cazare.
Nu in ultimul rand, multumim celor de acasa, parintilor, Consiliul Local Ciurea si domnului primar Catalin Lupu, care ne-au oferit sansa de a petrece si in acest an, zile de neuitat la Marea Neagra.
Vacanta la mare

Data creare: 12-09-2018 11:59:47

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria
Comunei Ciurea este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platfo