- Participare numeroasa la ,, Trail La Cabana".

Informatii de interes public --> Reportaje TV

Participare numeroasa la ,, Trail La Cabana".

Iubitorii de sport in aer liber au luat parte la sfarsitul saptamanii trecute la prima editie a crosului "Trail la Cabana". Evenimentul a fost organizat de catre Primaria Comunei Ciurea si s-a adresat atat sportivilor cu experienta, cat si amatorilor si copiilor. Acestia s-au putut inscrie la una dintre cele trei curse, cea mai lunga fiind de 21 de kilometri.
Linkuri externe
Participare la eveniment.

Data creare: 25-09-2018 10:32:25

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria