Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

Asociația Brooks ĩn vizită la Centrul de zi "Dumbrava minunată"

Vineri 2 noiembrie 2018, Asociația Brooks ĩmpreună cu copii de la Centrul de zi "Dumbrava minunată", au realizat ornamente de Crăciun. Mulțumim Asociației Brooks pentru această zi minunată și sperăm să mai facem această acțiune și la anul.
Impreuna cu copiii

Data creare: 06-11-2018 09:07:15

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria