- ȘEZĂTOARE LITERARĂ LA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIUREA

Informatii de interes public --> Reportaje TV

ȘEZĂTOARE LITERARĂ LA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIUREA

Avand titlu "Pastel de iarna", elevii institutiei de invatamant din localitate au pregatit un program de poezii si cantece pe care l-au prezentat in fata a catorva poeti cunoscuti din Iasi.
Linkuri externe
REPORTAJUL EVENIMENTULUI

Data creare: 10-12-2018 10:38:09

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria