- O incitanta monografie a comunei Ciurea a vazut lumina tiparului

O incitanta monografie a comunei Ciurea a vazut lumina tiparului

"Ciurea - Comunitate Metropolitana".Este titlul unui volum editat de Asociatia "Fiii Satelor" din localitatea de langa municipiul Iasi.
Linkuri externe
Lansare ,,CIUREA-COMUNITATE METROPOLITANA''.

Data creare: 22-12-2018 20:39:35

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria