Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

,,MOȘ CRĂCIUN A VENIT!"

Miercuri 19 decembrie 2018, Moș Crăciun a venit și la Centrul de zi pentru copii „Dumbrava minunată" din satul Dumbrava, comuna Ciurea.
Copii au recitat poezii, au colindat, au urat pe moș și pe cei prezenţi la serbare. Moș Crăciun a venit cu sacul plin de cadouri pentru copii. Mulțumim din suflet tuturor celor care au participat și contribuit la acest eveniment important pentru copii.

Sărbători Fericite!
A venit Moș Crăciun!

Data creare: 27-12-2018 07:28:46

Autentificare