Primaria Comunei Ciurea - judetul Iasi » Telefon: 0232-296260 » Program de lucru: Luni-Joi 7,30-16, Vineri 7,30-14 » Audiente: Luni 8-12

AM PLECAT SĂ COLINDĂM!

Copiii de la Centrele de Zi „Dumbrava minunată" și „Scufița Roșie" împreună cu membrii Asociației Brooks, pe 13 decembrie 2018, au plecat cu colindul la Căminele pentru bătrâni „Vovidenia" și „Constantin și Elena" din Iași . Copiii au recitat poezii, au cântat colinde ȋmpreună cu gazdele. Bătrânii i-au primit cu drag și la final fiecare copil a primit câte un cadou.
Mulţumim copiilor, personalului de la cele două centre de zi, Asociaţiei Brooks și Primăriei Ciurea pentru ajutorul oferit ȋn realizarea acestui eveniment.
Cu colindul

Data creare: 27-12-2018 07:42:21

Autentificare

Primarul Comunei Ciurea Catalin LupuVă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria