Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

Zi specială la Centrul de Zi „Dumbrava minunată". Copiii au confecţionat felicitări pentr

Ziua de 6 martie, a fost o zi specială pentru copiii din cadrul Centrului de Zi „Dumbrava minunată" . Aceștia au confecţionat felicitări pentru mame. Au lipit, au desenat, au decupat cu grijă flori, fluturași și inimioare și au scris mesaje frumoase pentru fiinţa cea mai dragă. Felicitările vor fi oferite mamelor, la serbarea de pe 7 martie.
Confectionare felicitari

Data creare: 12-03-2019 07:10:38