Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

„Mamă dragă, te iubesc!"

Copiii din cadrul Centrului de Zi „Dumbrava minunată" au organizat joi, 7 martie, o serbare dedicată zilei de 8 Martie, intitulată „Mamă dragă, te iubesc!". Copiii au cântat, au recitat poezii dedicate mamei. La final, ei au dăruit mămicilor, surorilor și bunicilor prezente la eveniment felicitări, confecționate de ei în cadrul centrului.

Întreg momentul artistic pregătit cu ajutorul personalului din cadrul centrului a fost special și a reușit să transmită multă emoție. Copiii s-au implicat în pregătirea acestei serbări cu toată dragostea, făcând acest moment artistic de neuitat. Mulţumim tuturor participanţilor la serbare pentru prezenţa ȋntr-un număr atât de mare.
Serbare pentru mame

Data creare: 12-03-2019 07:22:13